Informace pro Mateřské školky a Školní družiny

02.04.2012 20:38

 

Program pro mateřské školky a školní družiny na posílení imunitního systému a snížení nemocnosti!

Speciální program, který vznikl za podpory lázeňských lékařů a jejich doporučení je zaměřen zejména na maximální účinnost zasolení organismu a využití minerálních látek a stopových prvků v soli obsažených. Program je mnoha lety odzkoušený v několika solných jeskyní a rádi Vám ho osobně představíme přímo v solném jeskyni.

Programy máme ve dvou verzích:


Udržovací kůra - doporučujeme začít v Září a připravit organismus dítěte na příchod zimy a zvýšení akutních respiračních onemocnění, které zejména v mateřských školkách se šíří velmi rychle.

Intenzivní kůra - doporučujeme začít v Únoru/Březnu a připravit organismus intenzivním zasolením před příchodem hlavních jarních alergenů, které dětem způsobují problémy s dýcháním a kůží.
Ředitelky, učitelky mají jako doprovod vstup zdarma.

Pronájem solné jeskyně je pro skupinku dětí o počtu max.15 dětí + pedagogický doprovod (1-2 osoby). K dispozici na hraní jsou připraveny hračky a písničky pro děti.  Teplota v solné jeskyni se pohybuje okolo 22°C. Oblečení doporučujeme vzdušné, bavlněné, volné, lépe s dlouhým rukávem a nohavicemi, na obuv jsou určeny jednorázové návleky, nebo bačkůrky.  Pro uložení osobních věci a svrchního oblečení jsou určeny uzamykatelné skříňky.

Velmi rádi na požádání zajistíme pro Vaši školku či družinu informační leták pro rodiče dětí.

V případě Vašeho zájmu o cenovou nabídku a včasnou rezervaci, případně další informace nás kontaktujte:

na tel. Čísle 720369100 nebo e-mailové adrese solnajeskynehlinsko@seznam.cz


 

Těšíme se na Vaši návštěvu. Solná jeskyně Hlinsko